Stary rower | Oferta dla firm
21457
page-template-default,page,page-id-21457,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Oferta dla firm

Pragniemy zachęcić Państwa do współpracy z naszą pracownią w ramach usług dekoracyjnych i dostawy kompozycji kwiatowych do Państwa firmy.

Pracownia Florystyczna „Stary Rower” jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w branży florystycznej od lat. Nasze florystyki rozwijają swoje umiejętności pod okiem mistrzów florystyki i dekoracji z całego kraju. Staramy się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół tworzą ludzie, dla których praca jest przede wszystkim pasją, dlatego każde zlecenie jest kolejnym powodem do „tworzenia”, a motywacją do ciągłego doskonalenia – zadowolenie naszych klientów.

Pragniemy przedstawić szeroką gamę naszych propozycji dekoracji kwiatowych, które z pewnością wzbogacą i ozdobią wnętrze Państwa firmy. Oferujemy zarówno kompozycje z kwiatów świeżych, które tworzymy z wielką pasją każdego dnia, jak i szeroką gamę kombinacji kwiatów sztucznych i dekoracji, które mogą stanowić stały element wyposażenia.

Jesteśmy otwarci także na wszelkie propozycje z Państwa strony.

Zapraszamy do współpracy!